Looox Ceramic Round, diameter 40 cm, Wit

| Artikelnummer | WWK40W |
|---|---|
| EAN | 8719244573172 |
| Afmeting | 40x40x15 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 15 cm |
| Diepte | 40 cm |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Keramiek |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Met Overloop | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 weken |
| Merk | Looox |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant