Looox 90 x 70 cm Spiegel met verlichting en verwarming, directe en indirecte (LED) verlichting rondom

| Artikelnummer | SPX900-700B |
|---|---|
| EAN | 8719244573677 |
| Type lamp | LED |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 70 cm |
| Diepte | 4 cm |
| Schakelaar | Bewegingssenor |
| Materiaal | Aluminium |
| Kenmerk | Met Verlichting en Spiegelverwarming |
| Primaire kleur | Aluminium |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 weken |
| Merk | Looox |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant