Wees de eerste om dit product te beoordelen
Looox 160 x 70 cm Spiegel met verlichting en verwarming, directe en indirecte (LED) verlichting rondom
De LoooX Mirror X-Line is een prachtige badkamerspiegel uit onze collectie. Deze moderne badkamerspiegel is voorzien van heldere ledverlichting rondom de spiegel. Daarnaast is de spiegel voorzien van geïntegreerde ledverlichting aan de bovenzijde van de spiegel. Hierdoor creëer je een mooi en speels effect in de badkamer. Ook is de spiegel voorzien van handige spiegelverwarming. De LoooX Mirror X-Line is verkrijgbaar in zes lengtematen, vierend tussen de 80 en 180 cm met een hoogte van 70 cm.
| Artikelnummer | SPX1600-700B |
|---|---|
| EAN | 8719244571062 |
| Afmeting | 160x70 cm |
| ​Type lamp | LED |
| Breedte | 160 cm |
| Hoogte | 70 cm |
| Diepte | 4 cm |
| Schakelaar | Bewegingssenor |
| Materiaal | Aluminium |
| Kenmerk | Met Verlichting en Spiegelverwarming |
| Primaire kleur | Aluminium |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 weken |
| Merk | Looox |
| Te zien in showroom | Nee |
Beoordelingen en recencies
Levertijd is 2 - 3 weken
Wat een topfirma en een ongelooflijke coulance 2x door onze verkeerde inschatting moest de douchecabine retour en weer een nieuwe komen en zonder pardon werd alles geretourneerd , fantastisch, complimenten