Looox 110 br x 60 h. cm Spiegel met verlichting en verwarming

| Artikelnummer | SPV1100-600B |
|---|---|
| EAN | 8719244570737 |
| Afmeting | 110x60x4 cm |
| Type lamp | LED |
| Breedte | 110 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Diepte | 4 cm |
| Schakelaar | Bewegingssenor |
| Materiaal | Aluminium |
| Kenmerk | Met Verlichting en Spiegelverwarming |
| Primaire kleur | Aluminium |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 weken |
| Merk | Looox |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant