Link opzettafel van Wiesbaden heeft een rechthoekig en strak design. Keramiek is makkelijk schoon te houden waardoor makkelijk in het gebruik. Wiesbaden heeft voor iedere badkamer diverse opzetwastafels in het assortiment. Afmetingen: B50CM*H14,5CM*Diepte35CM. Verkrijgbaar in de kleuren: wit, zwart.
Link Opzetwastafel Rechthoek 350X500X145 Wit

| Artikelnummer | 32.3424 |
|---|---|
| EAN | 8719323038653 |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 14.5 cm |
| Diepte | 35 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Materiaal | Keramiek |
| Primaire kleur | Wit |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant