Lima vrijstaande waterval badmengkraan van Wiesbaden is een echte eyecatcher naast uw vrijstaande bad. Met het waterval effect creëert u de ultieme wellnesservaring tijdens uw badmoment. De kraan wordt geleverd inclusief een bijpassende handdouche en doucheslang. De rozet aan de onderkant van de kraan zorgt voor een afgewerkt effect op uw badkamervloer. Verkrijgbaat in de kleuren: chroom, geborsteld staal.
Lima Vrijstaande Badmengkraan Waterval Compleet Geborsteld Staal

| Artikelnummer | 29.3934 |
|---|---|
| EAN | 8719323033887 |
| Breedte | 17.4 cm |
| Hoogte | 96.5 cm |
| Lengte | 28 cm |
| Type kraan | Mengkraan |
| Met Handdoucheset | CE-keurmerk |
| Met Waste | Nee |
| Primaire kleur | RVS |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!