Lima vrijstaande waterval badmengkraan van Wiesbaden is een echte eyecatcher naast uw vrijstaande bad. Met het waterval effect creëert u de ultieme wellnesservaring tijdens uw badmoment. De kraan wordt geleverd inclusief een bijpassende handdouche en doucheslang. De rozet aan de onderkant van de kraan zorgt voor een afgewerkt effect op uw badkamervloer. Verkrijgbaat in de kleuren: chroom, geborsteld staal.
Lima Vrijstaande Badmengkraan Waterval Compleet Chroom

| Artikelnummer | 29.3952 |
|---|---|
| EAN | 8718053678542 |
| Breedte | 17.4 cm |
| Hoogte | 96.5 cm |
| Lengte | 28 cm |
| Type kraan | Mengkraan |
| Met Handdoucheset | CE-keurmerk |
| Met Waste | Nee |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant