Lima badmengkraan van Wiesbaden heeft een minimalistische uitstraling. Het omstel heeft de kleur chroom en u kunt er een standaard doucheslang aan vast draaien. Met de hendel naar links of naar rechts bepaald u de warmte van het water. Wiesbaden heeft een breed assortiment aan kranen voor uw badkamer.
Lima Badmengkraan + Omstel Chroom

| Artikelnummer | 29.3951 |
|---|---|
| EAN | 8718053677958 |
| Breedte | 15 cm |
| Hoogte | 7.5 cm |
| Lengte | 16.5 cm |
| Type kraan | Mengkraan |
| Doucheslangaansluiting | Onder |
| Met Handdoucheset | Nee |
| Met Waste | Nee |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | CE-keurmerk |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!