Liberty Canterbury Nostalgisch Thermostatische Regendouche-Opbouwset

| Artikelnummer | 4006240 |
|---|---|
| EAN | 8719323063068 |
| Breedte | 20 cm |
| Hoogte | 115 cm |
| Lengte | 150 cm |
| Type kraan | Thermostatische kraan |
| Materiaal | Messing |
| Afwerking | Chroom |
| Met Handdoucheset | CE-keurmerk |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Verstelbare handdouche | CE-keurmerk |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Met Glijstang | CE-keurmerk |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | CE-keurmerk |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant