Libery badmengkraan met garnituur komt uit de Liberty lijn van Best Design. De Liberty kraan heeft een vintage uitstraling en past perfect in een klassieke badkamer met bijvoorbeeld een marmeren vloer. Door alle details op elkaar af te stemmen maakt u uw badkamer compleet. Kleur: chroom.
Liberty Badmengkraan Met Garnituur

| Artikelnummer | 3801500 |
|---|---|
| EAN | 8718274532388 |
| Breedte | 22.8 cm |
| Hoogte | 16.7 cm |
| Lengte | 15.3 cm |
| Type kraan | Mengkraan |
| Materiaal | Messing |
| Afwerking | Chroom |
| Met Handdoucheset | CE-keurmerk |
| Met Waste | Nee |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | CE-keurmerk |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant