Leto Fontein 335X290X110 Wit

| Artikelnummer | 32.3493 |
|---|---|
| EAN | 8718503678306 |
| Breedte | 33.5 cm |
| Hoogte | 11.5 cm |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

| Artikelnummer | 32.3493 |
|---|---|
| EAN | 8718503678306 |
| Breedte | 33.5 cm |
| Hoogte | 11.5 cm |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant