Lepel handdouche RVS nero mat zwart komt uit de collectie van Best Design. De handdouche heeft een modern design wat goed combineert met de andere producten uit de Nero collectie van Best Design. Afmeting: L10CM. Verkrijgbaar in de kleuren: mat zwart en mat wit.
Lepel Handdouche Rvs Nero Mat-Zwart

| Artikelnummer | 4004750 |
|---|---|
| EAN | 8719323061897 |
| Afmeting | 10x10 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 10 cm |
| Materiaal | RVS-304 |
| Met Handdoucheset | CE-keurmerk |
| Primaire kleur | Mat-Zwart |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant