+ kunstmarmeren hoekwastafel 40x40 hoogglans wit, met overloop
en spiegelkast 650mm hoog softclose, wit met legplank
alleen rechts scharnierende uitvoering leverbaar

| Artikelnummer | 38.3805 |
|---|---|
| EAN | 8718858071012 |
| Afmeting | 40x40x71 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 71 cm |
| Diepte | 40 cm |
| Primaire kleur | Wit |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Xellanz |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant