Larx vrijstaand bad van Wiesbaden heeft een rechthoekige vorm. Het bad wordt geleverd met verstelbare poten. Om uw bad compleet te maken vindt u in het assortiment van Sanexo badkranen in diverse kleuren. Acryl is een soort kunststof dat warm aanvoelt, is poriënvrij en heeft een glad oppervlak. Als voordeel heeft acryl dat vuil en bacteriën zich nauwelijks hechten. Bovendien is Acryl kleurvast en het houdt het water langer warm. Afmetingen: B170CM*H59CM*Diepte78CM. Kleur: glanzend wit.
Larx Vrijstaand Acryl Ligbad 170 X 78 Wit

| Artikelnummer | 21.3660 |
|---|---|
| EAN | 8718858071883 |
| Breedte | 170 cm |
| Hoogte | 63 cm |
| Lengte | 78 cm |
| Diepte | 78 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Afwerking | Glans |
| Aantal personen | 2 |
| Plaats afvoer | Midden |
| Inclusief afvoer | Ja |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Primaire kleur | Wit |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!