Ladekast 450X450 Houtnerf Zwart Gelakt

| Artikelnummer | 38.4201 |
|---|---|
| EAN | 8718858074761 |
| Afmeting | 45×45 cm |
| Breedte | 45 cm |
| Hoogte | 45 cm |
| Primaire kleur | Zwart |
| Verstelbare ophangsysteem | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant