Rimina kolomkast mat antraciet is een moderne kolomkast voor in uw badkamer. Het is een staande kast van MDF met houten balken waar de kolomkast op staat. De Rimina opent u moeiteloos met de chrome handgreep. De Rimina kolomkast past perfect bij de Rimina badkamermeubels. Afmetingen: B42CM*H161,8CM. Kleur: mat antraciet.

Kolomkast Rimina Antraciet

| Artikelnummer | sabm00404 |
|---|---|
| EAN | 8720211752001 |
| Afmeting | 42x36x161.8 cm |
| Breedte | 42 cm |
| Hoogte | 161.8 cm |
| Voorgemonteerd | Ja |
| Primaire kleur | Antraciet |
| Materiaal | MDF |
| Verstelbare ophangsysteem | Nee |
| Type greep | Balk |
| Inclusief | Softclose |
| Garantie | 2 Jaar |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Ja |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!