Klik inbouwdeel-3-wegs douchethermostaat is t.b.v. Caral KLIK afbouwdeel inbouwthermostaat 3. Het inbouwdeel bestaat uit een functie dat u kunt kiezen voor een handouche, hoofddouche, baduitloop. Tevens heeft het inbouwdeel een klik-aan en een klik-uit.
Klik Inbouwdeel 3-Wegs Douchethermostaat

| Artikelnummer | 29.3301 |
|---|---|
| EAN | 8719956084744 |
| Breedte | 16.5 cm |
| Hoogte | 12.2 cm |
| Lengte | 11.6 cm |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant