Kimo opzetwastafel mat zwart van Wiesbaden is van keramiek en heeft een industriële uitstraling. De opzetwastafel is rond van vorm en is van keramiek. Keramiek is krasbestendig en makkelijk schoon te maken. Afmetingen: B28CM*H10CM*Diepte28CM. Verkrijgbaar in de kleuren: zwart, wit.
Kimo Opzetwastafel 275X275X105 Mat-Zwart

| Artikelnummer | 32.3414 |
|---|---|
| EAN | 8719956083105 |
| Afmeting | 27.5x27.5x10.5 cm |
| Breedte | 27.5 cm |
| Hoogte | 10.5 cm |
| Diepte | 28 cm |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Keramiek |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Met Overloop | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant