De Tordino Chroom Wit keukenmengkraan is een stijlvolle keukenkraan die makkelijk in het gebruik is. Het is een hoge kraan met aan de zijkant een éénknops bediening voor het water. De Tordino keukenmengkraan is verkrijgbaar in de kleuren: zwart-chroom en wit-chroom.

Sanexo Tordino Keukenmengkraan Opbouw Rond Met Hendel en Draaibare Uitloop Chroom Wit

| Artikelnummer | sakr00421 |
|---|---|
| EAN | 8720211750304 |
| Afmeting | 11x22x35 cm |
| Breedte | 11 cm |
| Hoogte | 35 cm |
| Diepte | 22 cm |
| Lengte | 22 cm |
| Type kraan | Mengkraan |
| Materiaal | Messing |
| Primaire kleur | Wit Chroom |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Ja |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant