Wees de eerste om dit product te beoordelen
Keukenmengkraan Tordino Opbouw Rond Met Hendel Flex Wit
Keukenmengkraan Tordino Opbouw Rond éénhendel Mat Wit. Met deze keukenkraan creëert u een mooie luxe uitstraling voor uw keuken. De Tordino Mat Wit keukenmengkraan is een kraan die makkelijk in het gebruik is. Het is een hoge kraan met aan de zijkant een éénknops bediening voor het water. Het unieke aan deze kraan is dat u het mondstuk naar iedere kant 45 graden kunt draaien. Handig voor uw keuken, de straal van het water heeft hierdoor een groter bereik. De Tordino keukenmengkraan is verkrijgbaar in de kleuren: chroom, mat zwart-chroom en mat wit-chroom.
| Artikelnummer | sakr00424 |
|---|---|
| EAN | 8720211750335 |
| Afmeting | 11x22x35 cm |
| Breedte | 11 cm |
| Hoogte | 35 cm |
| Diepte | 22 cm |
| Lengte | 22 cm |
| Type kraan | Mengkraan |
| Materiaal | Messing |
| Primaire kleur | Wit Chroom |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Ja |
Wat een topfirma en een ongelooflijke coulance 2x door onze verkeerde inschatting moest de douchecabine retour en weer een nieuwe komen en zonder pardon werd alles geretourneerd , fantastisch, complimenten