Keukenmengkraan Tordino Opbouw Rond éénhendel Mat Wit. Met deze keukenkraan creëert u een mooie luxe uitstraling voor uw keuken. De Tordino Mat Wit keukenmengkraan is een kraan die makkelijk in het gebruik is. Het is een hoge kraan met aan de zijkant een éénknops bediening voor het water. Het unieke aan deze kraan is dat u het mondstuk naar iedere kant 45 graden kunt draaien. Handig voor uw keuken, de straal van het water heeft hierdoor een groter bereik. De Tordino keukenmengkraan is verkrijgbaar in de kleuren: chroom, mat zwart-chroom en mat wit-chroom.
Keukenmengkraan Tordino Opbouw Rond Met Hendel Flex Chroom

| Artikelnummer | sakr00423 |
|---|---|
| EAN | 8720211750328 |
| Afmeting | 11x22x35 cm |
| Breedte | 11 cm |
| Hoogte | 35 cm |
| Diepte | 22 cm |
| Lengte | 22 cm |
| Type kraan | Mengkraan |
| Materiaal | Messing |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Ja |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!