De Lambro Wit Chroom keukenmengkraan heeft een tijdloos design die niet alleen bedoeld is voor de keuken, maar ook past in uw badkamer. De hoge mengkraan is van verchroomd messing met aan de rechterkant een 1-Hendel hendel. Verkrijgbaar in de kleuren: chroom, wit-chroom en zwart-chroom.

Sanexo Lambro Keukenmengkraan Opbouw Rond Met Hendel Wit Chroom

| Artikelnummer | sakr00411 |
|---|---|
| EAN | 8720211750212 |
| Afmeting | 12x22.5x26 cm |
| Breedte | 12 cm |
| Hoogte | 26 cm |
| Diepte | 22.5 cm |
| Lengte | 22.5 cm |
| Type kraan | Mengkraan |
| Materiaal | Messing |
| Primaire kleur | Wit Chroom |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Ja |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant