De Lambro Chroom keukenmengkraan heeft een tijdloos design die niet alleen bedoeld is voor de keuken, maar ook past in uw badkamer. De hoge mengkraan is van verchroomd messing met aan de rechterkant een 1-Hendel hendel. Verkrijgbaar in de kleuren: chroom, wit-chroom en zwart-chroom.

Keukenmengkraan Lambro Opbouw Rond Met Hendel Chroom

| Artikelnummer | sakr00410 |
|---|---|
| EAN | 8720211750205 |
| Afmeting | 12x22.5x26 cm |
| Breedte | 12 cm |
| Hoogte | 26 cm |
| Diepte | 22.5 cm |
| Lengte | 22.5 cm |
| Type kraan | Mengkraan |
| Materiaal | Messing |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Ja |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!