Deze meubelwastafel van Wiesbaden heeft 1 kraangat en is van keramiek. Bij Sanexo heeft u de keuze uit diverse opbouw wastafelkranen, sifons en clickwastes om uw wastafel geheel naar uw eigen wensen samen te stellen. Keramiek is vormvast en krasbestendig. Let bij het selecteren van de wastafel of deze past in het meubelwastafel naar uw keuze. Verkrijgbaar in de afmetingen: B100CM*H5CM*Diepte46CM, B80CM*H5CM*Diepte46CM, B60CM*H5CM*Diepte46CM. Kleur: wit.
Keramische Meubelwastafel 60X46 1 Kr.Gat

| Artikelnummer | 39.3801 |
|---|---|
| EAN | 8719323035416 |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Diepte | 46 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Materiaal | Keramiek |
| Primaire kleur | Wit |
| Met Overloop | Ja |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant