- - Toiletkraan waarbij de waterstroom automatisch stopt
Kazi fonteinkraan zelfsluitend 1/2'' chroom

| Artikelnummer | 29.3501 |
|---|---|
| EAN | 8711238198392 |
| Breedte | 4.2 cm |
| Hoogte | 8.9 cm |
| Lengte | 10.2 cm |
| Type kraan | Koudwaterkraan |
| Afwerking | Glans |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant