Messing verchroomde uitvoering
1/2" aansluiting, bediening met de straalbreker.
Kunststof sleutel om de straalbreker te verwijderen is meegeleverd.


| Artikelnummer | 22.4001 |
|---|---|
| EAN | 8718053679815 |
| Breedte | 4.5 cm |
| Hoogte | 22.4 cm |
| Lengte | 12.6 cm |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Xellanz |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant