Julia fontein Solid Surface is een stijlvolle fontein en een praktische oplossing voor uw toiletruimte. De fontein heeft aan de voorkant een gleuf voor uw handdoek. De Julia is verkrijgbaar met een kraangat aan de linker- en aan de rechterkant. Solid Surface bestaat uit een mix tussen polyester, acryl en verschillende harsen, het is vlekwerend en vochtbestendig. Afmetingen: B35,6CM*H15,9CM*Diepte20,3CM. Verkrijgbaar in de kleuren: mat zwart, grijs en wit.
Julia Fontein Solid Surface 35 X 20 X 16 Cm Betonlook Rechts

| Artikelnummer | 36.4061 |
|---|---|
| EAN | 8719956081736 |
| Afmeting | 35.6x20.3x15.9 cm |
| Breedte | 35.6 cm |
| Hoogte | 15.9 cm |
| Diepte | 20.3 cm |
| Primaire kleur | Betonlook |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant