Wiesbaden heeft diverse accessoires in het assortiment. InWall hoekplanchet van geborsteld staal combineert u moeiteloos met andere producten uit dezelfde lijn. Het hoekplanchet bevestigd u met montagekit aan uw muur. Afmetingen: B29CM*L29CM*Dikte1,5CM. Verkrijgbaar in de kleuren: RVS en mat zwart.
Inwall Hoekplanchet 29X29 Mat-Zwart

| Artikelnummer | 33.2190 |
|---|---|
| FamilyId | ACF183 |
| EAN | 8719956084683 |
| Afmeting | 29x29x1.5 cm |
| Lengte | 29 cm |
| Breedte | 29 cm |
| Hoogte | 1.5 cm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!