Deze vrijstaande inloopdouche is een echte eyecatcher in uw badruimte. De wand wordt met 2 chromen stabilisatiestangen geleverd. In combinatie met een watervaldouche creëert u de ultieme wellnesservaring in uw badruimte. Verkrijgbaar in de afmetingen: B140CM*H200CM, B120CM*B200CM.
Inloopdouche Vrijstaand 1400X2000 8Mm Nano Glas

| Artikelnummer | 20.3804 |
|---|---|
| EAN | 8719323037472 |
| Afmeting | 140x200 cm |
| Lengte | 0.8 cm |
| Breedte | 140 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Afwerking | Glanzend |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Uitvoering | Vrijstaande wand |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant