Met de inloopdouches van safety glas heeft een extra veiligheid in uw doucheruimte. Het glas is 10 mm dik. Het muurprofiel en de stabilisatie stang zijn zwart. Verkrijgbaar in de afmetingen: B100CM*H200CM, B120CM*H200CM.
Inloopdouche + Safety Glass + Zwart Muurprofiel 900X2000 10Mm Nano

| Artikelnummer | 20.4256 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF169 |
| EAN | 8719323035997 |
| Afmeting | 90x200 cm |
| Lengte | 1 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 10 mm |
| Afwerking | Mat |
| Verstelbaar muurprofiel | Ja, 880 - 900 MM |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Uitvoering | Vaste wand |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Secundaire kleur | Hoogwaardig aluminium |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant