900x2000
10mm NANO glas
inclusief stabilisatiestang van 100cm
Omkeerbaar
Kleur profielen en stang: geborsteld rvs

| Artikelnummer | 20.3934 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF168 |
| EAN | 8719323031500 |
| Afmeting | 90x200 cm |
| Lengte | 1 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 10 mm |
| Afwerking | Mat |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Uitvoering | Vaste wand |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | RVS |
| Secundaire kleur | Zilver |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant