Een inloopdouche is in een moderne badruimte niet meer weg te denken. Met een inloopdouche creëert u luxe en ruimte in uw doucheruimte. Het glas is10 mm dik en voorzien van NANO coating, dit is een anti kalk coating die zorgt voor een langere levensduur. De inloopdouche van Wiesbaden heeft een verstelbaar muurprofiel en de stabilisatiestang is van chroom. Verkrijgbaar in de afmetingen: B50CM*H200CM, B60CM*H200CM, B70CM*H200CM, B90CM8H200CM, B80CM*H200CM, B90CM*H200CM, B100CM*H200CM, B120CM*H200CM, B140CM*H200CM, B110CM*H200CM, B130CM*H200CM.
Inloopdouche + Muurprofiel 1100X2000 10Mm Nano Glas

| Artikelnummer | 20.3814 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF167 |
| EAN | 8718053679044 |
| Afmeting | 110x200 cm |
| Lengte | 1 cm |
| Breedte | 110 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 10 mm |
| Afwerking | Glanzend |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Uitvoering | Vaste wand |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Secundaire kleur | Hoogwaardig aluminium |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant