Inloopdouche van gedeeltelijk matglas van Wiesbaden heeft een stijlvolle uitstraling en creëert de ultieme wellnesservaring in uw badkamer. De inloopdouche bestaat uit 10 mm NANO veiligheidsglas voor het tegengaan van kalkafzetting op de glaswand. De inloopdouche wordt geleverd met een stabilisatiestang van 100 CM en het muurprofiel is verstelbaar. Het glas is gedeeltelijk matglas waardoor u een stukje privacy heeft tijdens het douchen. Verkrijgbaar in de afmetingen: B70CM*H200CM, B80CM*H200CM, B90CM*B200CM, B100CM*H200CM, B110CM*H200CM, B120CM*H200CM.
Inloopdouche + Muurprof. 800X2000 10Mm Nano Ged.Matglas

| Artikelnummer | 20.4206 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF166 |
| EAN | 8718858075188 |
| Afmeting | 80x200 cm |
| Lengte | 1 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 10 mm |
| Afwerking | Glanzend |
| Afwerking glas | Helder/Matglas |
| Antikalk | Ja |
| Uitvoering | Vaste wand |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Secundaire kleur | Hoogwaardig aluminium |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant