Een inloopdouche is in een moderne badruimte niet meer weg te denken. Met een inloopdouche creëert u luxe en ruimte in uw doucheruimte. Het glas is 8 mm dik en voorzien van NANO coating, dit is een anti kalk coating die zorgt voor een langere levensduur. De inloopdouche van Wiesbaden heeft een verstelbaar muurprofiel, heeft gedeeltelijk matglas en heeft een stabilisatiestang van chroom, die 120 cm lang is. Verkrijgbaar in de afmetingen: B140CM*H200CM, B160CM*H200CM.
Inloopdouche + Muurprof.1400X2000 8Mm Nano Ged.Matglas

| Artikelnummer | 20.3953 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF166 |
| EAN | 8719323036215 |
| Afmeting | 140x200 cm |
| Lengte | 0.8 cm |
| Breedte | 140 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Antikalk | Nee |
| Uitvoering | Vaste wand |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!