Deze inloopdouche van Wiesbaden heeft een industriële uitstraling en heeft een handdoekhouder. Het glas is 10 mm dik en voorzien van een NANO coating, dit is een anti kalk coating die zorgt voor een langere levensduur. Afmetingen: B90CM*H200CM, B100CM*H200CM, B120CM*H200CM.
Inl.Douche Zwart Raster+Handdoekhouder 1200X2000 10Mm Nano Glas

| Artikelnummer | 20.3962 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF242 |
| EAN | 8719743067547 |
| Afmeting | 120x200 cm |
| Lengte | 1 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 10 mm |
| Antikalk | Nee |
| Uitvoering | Vaste wand |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant