Inbouwkraan thermostatisch zonder afbouwset.
3/4" binnendraad aansluitingen, keramische omstelknop(pen), Easy-Clean filters- en terugslagkleppen. Deze zijn eenvoudig te verwijderen en terug te plaatsen wanneer de kraan in de muur zit. Blokkering op 38 graden.
Geschikt voor de Caral, Rombo of Cross afbouwset.
Inbouwdeel 3-Wegs Douchethermostaat

| Artikelnummer | 29.2501 |
|---|---|
| EAN | 8718053680163 |
| Breedte | 13.8 cm |
| Hoogte | 27.9 cm |
| Lengte | 12.7 cm |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant