Inbouw-Uitloop Rond 30Cm 1/2'' Mat-Zwart

| Artikelnummer | 29.2946 |
|---|---|
| EAN | 8719743067035 |
| Breedte | 6.5 cm |
| Hoogte | 7 cm |
| Lengte | 31.3 cm |
| Met Waste | Nee |
| Primaire kleur | Zwart |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant