Wees de eerste om dit product te beoordelen
Hotbath Laddy Opbouw Wastafelmengkraan Met Draaibare Uitloop En 2 Knoppen Chroom
Dit artikel is onderdeel van onze Lente Deals campagne. Profiteer van 5% extra korting met kortingscode SANEXOHOTBATH5. De korting wordt automatisch verrekend in de checkout na het invoeren van de kortingscode.
Heb je vragen over dit product of de actie? Neem gerust contact met ons op, we helpen je graag!
De wastafelmengkraan is van de serie Hotbath Laddy. De tweeknops kraan is volledig vervaardigd uit messing. Door het gebruik van hoogwaardige materialen hebben deze kranen een prachtige finish met een robuuste basis. Dit is de standaard kleur die in de meeste gevallen wordt toegepast. Door middel van de 2 grepen kan u zelf het warm en koud water mengen.| Artikelnummer | L044CR |
|---|---|
| FamilyId | KRNF289 |
| EAN | 8719638611206 |
| Afmeting | Opbouw |
| Breedte | 3.8 cm |
| Hoogte | 28 cm |
| Lengte | 14 cm |
| Type kraan | Mengkraan |
| Materiaal | Messing |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Keramisch Cartridge | Ja |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Garantie | 5 Jaar |
| Merk | Hotbath |
| Te zien in showroom | Nee |
Wat een topfirma en een ongelooflijke coulance 2x door onze verkeerde inschatting moest de douchecabine retour en weer een nieuwe komen en zonder pardon werd alles geretourneerd , fantastisch, complimenten