Horst wastafelmengkraan van Best Design is geschikt voor diverse wasbakken. De stijlvolle design uitstraling van de kraan en een bijpassende clickwaste maken uw wasbak compleet. Met een draai naar links of recht reguleert u de temperatuur van het water en met een draai naar boven reguleert u de hoeveelheid water die de kraan uitkomt. Afmeting: H15,1CM. Kleur: chroom.
Horst Wastafelmengkraan

| Artikelnummer | 4004590 |
|---|---|
| EAN | 8719323061835 |
| Breedte | 4.5 cm |
| Hoogte | 15.5 cm |
| Lengte | 13.2 cm |
| Type kraan | Mengkraan |
| Materiaal | Messing |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant