met vast deel
Deur is 60cm
Vast deel is 40cm
Omkeerbaar
8mm NANO helder glas
te combineren met Horizon inloopdouches
Hiervoor dient de koppelset 20.3540 besteld te worden.

| Artikelnummer | 20.3572 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF183 |
| EAN | 8719956084935 |
| Afmeting | 100x200 cm |
| Lengte | 0.8 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Type deur | Draaideur |
| Openingswijze | Binnen of buiten |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant