Creëer de ultieme wellnesservaring met een inloopdouche van Wiesbaden. U kunt de inloopdouche naar uw eigen smaak inrichten. De Horizon heeft een mat zwarte raster wat net even een andere beleving creëert. Met een bijpassende stabilisatiestang maakt u uw inloopdouche compleet. Verkrijgbaar in de afmetingen: B80CM*H200CM, B90CM*H200CM, B100CM*H200CM, B110CM*H200CM, B120CM*H200CM.
Horizon Inloopdouche Mat Zwart Raster 100 Cm 8 Mm Nano

| Artikelnummer | 20.3522 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF165 |
| EAN | 8719743069787 |
| Afmeting | 100x200 cm |
| Lengte | 0.8 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Afwerking | Mat |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Uitvoering | Vaste wand |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Secundaire kleur | Hoogwaardig aluminium |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant