De hoekinstap douchecabine van Wiesbaden heeft 2 schuifdeuren met chromen handvaten. De wandprofielen aan de zijkant zijn 2 cm verstelbaar. Het NANO veiligheidsglas is 8 mm dik. Veiligheidsglas is flexibel, sterk en stootbestendig, de NANO coating zorgt er voor dat het glas aan beide kanten makkelijk schoon te maken is. De cabine wordt gekenmerkt door fraaie chromen details die u kunt combineren met chromen kranen uit de collectie van Sanexo. Afmetingen: B90CM*L90CM*H200CM.
Hoekinstap + 2 Schuifdeuren 900X900X2000 Chr.8Mm Nano

| Artikelnummer | 20.3857 |
|---|---|
| EAN | 8719743069039 |
| Afmeting | 90x90x200 cm |
| Lengte | 90 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Vorm | Vierkant |
| Afwerking | Glanzend |
| Verstelbaar muurprofiel | Ja |
| Antikalk | Ja |
| Type deur | Schuifdeur |
| Materiaal Handvaten | RVS |
| Aantal deuren | 2 |
| Openingswijze | Schuif |
| Type instap | Hoekinstap |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Garantie | 2 Jaar |
| Breedte Deuropening | 900 mm |
| Primaire kleur | Aluminium |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
| Inclusief | CE-keurmerk |
| Exclusief | Kraan |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant