Hoekinstap cabine heeft 2 draaideuren die u naar buiten opent. De chromen muurprofielen aan de zijkant zijn 2 cm verstelbaar. De douchecabine heeft geen vloerbevestiging, waardoor u de wand direct na het plaatsen transparant kunt afkitten. Door de verstelbare profielen is het mogelijk de cabine heel eenvoudig te monteren. De NANO antikalk coating is voor het tegengaan van kalkafzetting op het glaswand. Afmetingen: B90CM*L90CM*H200CM.
Hoekinstap-2 Draaideuren 900X900X2000 Chr.8Mm Nano

| Artikelnummer | 20.3846 |
|---|---|
| EAN | 8718858072040 |
| Afmeting | 90x90x200 cm |
| Lengte | 90 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Vorm | Vierkant |
| Afwerking | Glanzend |
| Verstelbaar muurprofiel | Ja, 20 mm verstelbaar |
| Antikalk | Ja |
| Type deur | Draaideur |
| Materiaal Handvaten | Hoogwaardig aluminium |
| Aantal deuren | 2 |
| Openingswijze | Buiten |
| Type instap | Hoekinstap |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Garantie | 2 Jaar |
| Breedte Deuropening | 500 mm |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
| Inclusief | CE-keurmerk |
| Exclusief | Kraan |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant