Heavy opbouw badthermostaat van Best Design. Het voordeel van een thermosstaatkraan is dat de ingestelde temperatuur gelijk blijft. Via thermostatische kleppen wordt het koude en hete water gemengd, zodat het water een constante temperatuur heeft. Kleur: chroom.
Heavy Badthermostaat (Opbouw)

| Artikelnummer | 3815020 |
|---|---|
| EAN | 8718274531060 |
| Breedte | 27 cm |
| Hoogte | 6.7 cm |
| Lengte | 13.6 cm |
| Type kraan | Thermostatische kraan |
| Materiaal | Messing |
| Afwerking | Chroom |
| Met Waste | Nee |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | CE-keurmerk |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant