Harmonica cosmetica wand spiegel van Best Design is een praktische spiegel voor uw badkamer die u naar uw eigen wensen kunt gebruiken. Creëer uw droombadkamer met accessoires met dezelfde details. De Harmonica is makkelijk van u af en naar u toe trekken om kleine gedeeltes van uw huid te behandelen. De spiegel heeft een diameter van Ø17CM, is makkelijk te bevestigen en is chroom van kleur.
Harmonica Wand Cosmetica Spiegel 170 Mm

| Artikelnummer | 3836780 |
|---|---|
| EAN | 8718274537000 |
| Afmeting | 17x17 cm |
| Diameter | Ø 17 cm |
| Vorm | Rond |
| Breedte | 17 cm |
| Hoogte | 17 cm |
| Materiaal | Messing |
| Primaire kleur | Chroom |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant