Deze wandfontein in uw toiletruimte draagt bij tot het juiste design in uw toiletruimte. Deze hardstenen fontein van Wiesbaden is gemaakt van natuursteen en heeft een rechthoekige vorm. De fontein is leverbaar met een kraangat aan de linkerkant en aan de rechterkant. Sanexo heeft een breed assortiment aan opbouwkranen, sifons en clickwastes waarmee u de juiste uitstraling kiest. Afmetingen: B36CM*H9CM*Diepte18CM.
Hardstenen Fontein 36X18X9 Rechts

| Artikelnummer | 39.3506 |
|---|---|
| EAN | 8719323032651 |
| Afmeting | 36x18x9 cm |
| Breedte | 36 cm |
| Hoogte | 9 cm |
| Diepte | 18 cm |
| Primaire kleur | Zwart |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant