Met deze harstenen opzet-kom haalt u iets unieks in uw badkamer. Let op: dit is een natuurproduct en is met de hand vervaardigd. Verkleuring en scheurtjes vallen buiten de garantie. De kom heeft een robuuste uitstraling en past in een badkamer met een modern design. B42CM*H14CM*Diepte42CM.
Hamerslag Hardstenen Opzet-Kom Rond 42X14

| Artikelnummer | 39.3518 |
|---|---|
| EAN | 8719323033801 |
| Afmeting | 42x42x14 cm |
| Breedte | 42 cm |
| Hoogte | 14 cm |
| Diepte | 42 cm |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Natuursteen |
| Primaire kleur | Zwart |
| Met Overloop | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant