Wees de eerste om dit product te beoordelen
Ligbad / Hoekbad Jade - Half Vrijstaand Rechts - 170x80x58 cm - Glasvezelversterkt Acryl - Glans Wit - Inclusief Waste en Overloop


Het half vrijstaande ligbad Jade is het perfecte bad voor in uw badkamer! Bij dit bad wordt met tweede zijdes tegen een muur aan bevestigd, waardoor het bad half vrijstaand wordt. Dit geeft een extra stukje luxe aan uw badkamer.
Daarnaast is het bad gemaakt van hoogwaardig acryl, een erg licht materiaal dat vele voordelen heeft. Zo is acryl een kunststofsoort die niet koud aanvoelt, waardoor het water langer warm blijft in het bad. Daarnaast is acryl makkelijk schoon te krijgen. Het bad is 170 cm lang en 80 cm breed.
Het afvoerputje ligt in het midden van het bad en is uitgerust met een zogenaamd clickwaste-systeem. Dit systeem zorgt ervoor dat het bad vol of leeg kan lopen, met maar één klik op de waste. Daarnaast wordt er een flexibele afvoerslang bij het bad meegeleverd. Deze flexibele afvoerbuis is gemaakt van het materiaal Polypropyleen.
De afvoerplug en overloop hebben een chromen kleur. Deze kunt u vervangen voor hetzelfde artikel, maar dan in de kleuren glans wit of mat zwart. Deze artikelen dient u apart bij te bestellen.
Dit bad is verkrijgbaar in de volgende uitvoeringen: glans wit en mat wit.
Artikelnummer | sa000446 |
---|---|
FamilyId | BAD006 |
EAN | 8720908381101 |
Afmeting | 170x80x58 cm |
Breedte | 170 cm |
Hoogte | 58 cm |
Lengte | 80 cm |
Gewicht | 55 KG |
Vorm | Hoekbad |
Materiaal | Acryl |
Stijl | Modern |
Aantal personen | 2 |
Installatie Handleiding | Nee |
Primaire kleur | Glans Wit |
Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
Merk | Sanexo |
Te zien in showroom | Nee |
Beoordelingen en recencies
Levertijd is 2 - 3 werkdagen
we hadden een spiegel nodig voor ons nieuwe appartement dat we pas in januari 2015 kunnen betrekken. Goede voorlichting gehad en uit zichzelf zei de medewerker dat als we de spiegel pas in januari 2025 uit pakken en er mankeert iets aan dan is een belletje voldoende om het eventuele mankement op te lossen. Dit is ook op de factuur vermeld. Bovendien kregen we nog E 10,-- korting. Al met al een verfrissende ervaring in vergelijk met sommige andere winkels.