Combineer deze koppeling met de losse stang en een muurkoppeling om een complete stabilisatie-stang voor de inloopdouches te maken. Deze houder is geschikt voor 8 t/m 12mm dik glas.
Haakse Glaskoppeling Tbv Stabilisatiestang

| Artikelnummer | 20.3871 |
|---|---|
| EAN | 8718053679099 |
| Lengte | 4.3 cm |
| Breedte | 3.5 cm |
| Hoogte | 2.8 cm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!