Combineer deze koppeling met de losse stang en een muurkoppeling om een complete stabilisatie-stang voor de inloopdouches te maken. Deze koppeling is draaibaar dus ook geschikt voor de zijwand. Merk: Wiesbaden.
Haakse Glaskoppeling Draaibaar Tbv Stabilisatiestang

| Artikelnummer | 20.3872 |
|---|---|
| EAN | 8718053679105 |
| Lengte | 4.3 cm |
| Breedte | 3.5 cm |
| Hoogte | 2.8 cm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant